CZ DE GB PL RU

Kraft Curing Systems

logo-kraft

Firma Kraft Curing Systems GmbH vyvíjí a konstruuje nejlepší, nejkvalitnější a nejúčinnější zařízení na zrání betonu, která dnes mohou být postavena. Svým zákazníkům nabízí vynikající servis při navázání obchodního kontaktu, montáži zařízení a jeho uvedení do provozu a po celou dobu jeho životnosti. Cílem firmy je vylepšení efektivity zrychleného zrání betonu.

Na začátku 90. let firma rozvinula vylepšené zrání za pomoci vaporizace, které umožnilo ušetřit náklady až o 60%. V polovině 90. let přesunula své těžiště z USA do německého města Lindern, aby odsud mohla lépe obsluhovat mezinárodní trh. Koncem 90. let začal Kraft vyvíjet a vyrábět na základě speciálních požadavků průmyslu radiální ventilátory, ventily, pařáky a vzduchové kanály.

V roce 2005 byly velmi oblíbené systémy zrání, které operovaly s výrazně menší vlhkostí vzduchu jako vaporizace nebo dokonce měly schopnost vysoušení. Používaly se při výrobě plošné dlažby, střešních tašek, prefabrikátů a předpjatého betonu. Popularita systémů firmy Kraft - QADRIX®, CONVECT-AIR® a THERMALCURE® - ve spojení s vysokou poptávkou v oblasti stavebnictví umožnily opravdový boom zrychleného zrání betonu.

V roce 2013 připojil Kraft k myšlence kontrolovaného zrání betonu dvě další novinky: První je systém QADRIX® II. Pomocí tohoto systému se dosahuje nejvyšší stejnoměrnosti betonových výrobků, která je dnes možná, zatímco je současně výrazně snížena dopadová rychlost vzduchu ve zrací komoře. Druhou novinkou je přívod vzduchu ve stavebnicovém systému. Od roku 2013 nabízí firma Kraft regály na zrání betonu pro ukládání betonových prvků, dlažeb a obrubníků během procesu zrání.

V současnosti zaměstnává firma Kraft Curing Systems 40 stálých pracovníků ve svých závodech v Německu a USA a pečuje o více jak 1000 systému zrání po celém světě.

Maszyny używane

 

Přidáno: 2011-11-01 12:36:59

Přidáno: 2011-11-01 12:36:34

 

Přidáno: 2011-11-01 12:35:13

Weblogo
© ITES spo. s r.o. | Display for mobile phones | URS