CZ DE GB PL RU

BFS

bfs_logo Firma BFS (Stroje na výrobu šachtových systémů a trub) GmbH se sídlem v jihoněmeckém Blaubeurenu vyvíjí, navrhuje a vyrábí stroje na výrobu vysoce kvalitních prefabrikovaných betonových výrobků pro použití v kanalizacích a odpadních vodách.

Společnost BFS GmbH se zaměřuje zejména na sofistikované stroje a zařízení pro výrobní procesy s flexibilními výrobními schopnostmi.

Předchůdcem firmy BFS byla firma Baumgärtner, která byla založena v roce 1980. Tato firma byla zakoupena skupinou Casagrande (Itálie) v roce 2002. V roce 2018 dochází ke vzniku firmy Afinitas, která zastřešuje spojení BFS s dánskou firmou Pedershaab.

Zařízení a stroje postavené na zakázku umožňují výrobu široké škály výrobků a úzká spolupráce společnosti s jednotlivými zákazníky vytváří efektivní, na poptávku orientovanou výrobní platformu pro vysoce kvalitní výrobky. BFS vyvíjí a dodává modulární systémy od poloautomatických samostatných strojních jednotek po plně automatizované výrobní závody na klíč.

Nejmodernější zařízení a know-how umožnily společnosti BFS etablovat se na národním i mezinárodním trhu jako lídr v oblasti inovačních motorů a technologií pro výrobu betonových trub a šachet, jakož i pro další prefabrikované betonové výrobky pro profesionální výstavbu infrastruktury ve stavebnictví.

Maszyny używane

 

Přidáno: 2011-11-01 12:36:59

Přidáno: 2011-11-01 12:36:34

 

Přidáno: 2011-11-01 12:35:13

Weblogo
© ITES spo. s r.o. | Display for mobile phones | URS