CZ DE GB PL RU

Systém Quadrix

 

QUADRIX®

SYSTÉM URYCHLENÉHO ZRÁNÍ BETONU

 

QUADRIX® URYCHLUJE…

… zrání betonu díky kontrolovanému dávkování tepla a vlhkosti.

 


Regály jsou izolovány sendvičovými panely s cílem redukce tepelných ztrát. Projekt a detailní popis potřebného materiálu dodaný firmou Kraft umožňuje našim klientům stavbu svépomocí.
Obr._č._1

 

Systém Quadrix® zabraňuje vzniku mlhy a kondenzace páry v dozrávacích komorách, a to i při 35°C a 90%-ní vlhkosti. Odpadají tak problémy s prací laserů na bezpečnostních systémech a problém koroze ocelových částí komor.
Obr._č._2

 

Jednotka ohřevu a cirkulace vzduchu Quadrix® byla speciálně vyvinuta z nerezové oceli a hliníku. Dvojitý radiální ventilátor zajišťuje vysoký tlak i objem cirkulujícího vzduchu a nerezový tepelný výměník s 94%-ní účinností odpovídá výkonu i dlouhé trvanlivosti.
Obr._č._8

 

Systém AutoFog®vlhčí vzduch rozptylem nejmenších možných částeček vody s cílem nárůstu relativní vlhkosti. Voda je filtrována, změkčována a dezinfikována UV zářením.
Obr._č._9

 

Speciálně vyvinutý systém rozvodů vzduchu čítá stovky vstupů a výstupů. Zabezpečuje tak neměnné mikroklima v celém boxu a to při nízké rychlosti proudění.
Obr._č._4

 

Systém kontroly AutoCure® ovládaný za pomoci barevného šestipalcového TFT displeje umožňuje měřit a korigovat parametry v reálném čase. Navíc nabízí možnost časového záznamu teploty a vlhkosti v komorách.
Obr._č._10

 

Teplota a relativní vlhkost jsou měřeny pomocí čidel umístěných uvnitř komor.
Obr._č._6

 

Součástí systému je elektronicky ovládaný vývěv zabraňující ztrátám tepla ve chvílích, kdy nepracuje. Snížení vlhkosti je tak optimálně ekonomické.
Obr._č._7

 

Speciálně vyvinuté výstupy a vstupy (na způsob okapů) zabraňují průniku tepla a vlhkosti do haly. Jsou vyhřívané, aby při transportu nedocházelo ke kondenzaci a kapání na čerstvé výrobky.
Obr._č._11

 

 

 

PŘEDNOSTI SYSTÉMU QUADRIXᵀᴹ :

Pic_1
konstantně rovnoměrná teplota vzduchu +/- 1 °C bez sezónního omezení

 

Pic_2
- konstantně rovnoměrná vlhkost vzduchu +/- 3%

 

Pic_3
- nízká rychlost vzduchu ≤ 1 m/s

 

Pic_4
- optimálně nastavitelný na Vaše výrobní podmínky

 

Pic_5
- krátká doba zrání, méně prasklin

 

Pic_6
- jednotné barvy, méně výkvětů

 

Pic_2
- žádná tvorba kondenzace

 

Pic_7
- úspora cementu až 10%, amortizace 1 až 2 roky

Maszyny używane

 

Přidáno: 2011-11-01 12:36:59

Přidáno: 2011-11-01 12:36:34

 

Přidáno: 2011-11-01 12:35:13

Weblogo
© ITES spo. s r.o. | Display for mobile phones | URS