CZ DE GB PL RU

O značce FLEX-MOLD®

logo_flexmold

FLEX-MOLD®

POLYURETANOVÉ FORMY NEJVYŠŠÍ KVALITY PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ

FLEX-MOLD® je přední značka polyuretanových forem pro širokou škálu užití – imitaci kamene, oboustranné i jednostranné plotové systémy, dlažbu a další. Nejvyšší kvalita a extrémní odolnost jsou hlavními vlastnostmi produktů FLEX-MOLD®. Vysoká odbornost a přísná kontrola kvality během všech fází výroby zaručují absolutní kvalitu.

Všechny naše polyuretanové formy jsou vyráběny z prvotřídního polyuretanu a mají životnost až 3 000 výrobních cyklů. S našimi produkty získáte maximální kvalitu konečných výrobků a výjimečnou životnost samotných forem. Naším hlavním cílem je dodávat formy, které umožní našim zákazníkům provozovat výnosný obchod a vyrábět realistické imitace s nejvyšším důrazem na detaily.

Všechny modely v naší produktové řadě jsou pečlivě vyrobeny z přírodních materiálů jako je kámen, dřevo nebo ručně vyrobené cihly se všemi detaily v textuře, které se odráží v konečném výrobku.

Ať už jste samostatný podnikatel hledající nové obchodní příležitosti nebo zavedená společnost na poli konstrukčních materiálů, která plánuje rozšíření své produktové řady, FLEX-MOLD® Vám může nabídnou širokou nabídku výrobků a služeb ušitých na míru Vašim potřebám a možnostem.

 

VÝHODY FOREM FLEX-MOLD®:

- Vysoce kvalitní polyuretan vyvinutý speciálně pro wetcast technologii
Polyuretanová pryskyřice, ze které se formy vyrábějí, je navržena tak, aby odolávala specifickým podmínkám při výrobě umělého kamene.

- Všechny naše produkty jsou vyrobeny pomocí automatických strojů na zpracování polyuretanu
To zaručuje produkty té nejvyšší kvality s prodlouženou životností.

- Všechny modely jsou navrženy interně FLEX-MOLD®
Všechny produktové modely byly navrženy za použití přírodního kamene, cihel a dřeva a pečlivě převedeny do forem, všechny nuance textury tak jsou viditelné na konečných výrobcích.

- Přísná kontrola kvality
Všechny produkty jsou monitorovány a kontrolovány v různých stádiích výroby tak, aby byly formy byly té nejvyšší kvality.

 

 

POUŽITÉ STROJE

 

Přidáno: 2011-11-01 12:36:59

Přidáno: 2011-11-01 12:36:34

 

Přidáno: 2011-11-01 12:35:13

Weblogo
© ITES spo. s r.o. | Zobrazení pro mobil | URS